Tym razem spotkanie andrzejkowe połączyliśmy z mikołajkowym. Było inaczej niż zwykle.  Do naszych podopiecznych przyszło kilku Świętych z różnymi podarkami. Mikołajkami byli np. wolontariusze NGW, którzy organizowali zabawy integracyjne dla dzieci, wręczali im prezenty przygotowane przez członków stowarzyszenia. Mikołajami byli też tancerze, którzy dzieciom ofiarowali charytatywnie swój radosny, nowoczesny taniec.

Wystąpili tancerze z Akademii Tańca Bailadance w Nowym Sączu: grupa „ Baila Stars” z S.P. w Bączej – Kuninie, grupa „ Dance Faktory” z S.P. w Nawojowej, grupa „ Baila SQVAD” z Nowego Sącza.

Dziękujemy opiekunom zespołów za przygotowanie ciekawego i atrakcyjnego pokazu dla naszych dzieci: Państwu Katarzynie i Wojciechowi Adamowicz i Pani Justynie Dobosz.